Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Lubawa

Lubawa, warmińsko-mazurskie

  • 549 000 zł
  • 118 m²
  • 4 652,54 zł/m²

Zdjęcie

Zbigniew Bączek

Skontaktuj się

Dom Lubawa

Lubawa, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

549 000 zł

118 m²

4 652,54 zł/m²

Dom Lubawa

Zaktualizowane: 14 maja 2026

549 000 zł 118 m² 4 652,54 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
3

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 549 000 zł (4 652,54 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 118 m² (117 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
  • Budynek: dom szeregowy
  •   materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: papa
  •   okna: plastikowe
  •   teren pochyły
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja
  • Źródło: biuro nieruchomości: MASURIA HOUSE, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 73/18990/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej po generalnym remoncie, położony w atrakcyjnej lokalizacji, blisko rynku. Nieruchomość została przygotowana w stanie deweloperskim, co daje możliwość aranżacji wnętrz według własnego gustu i potrzeb.
Dom przeszedł generalny remont, obejmujący m.in. modernizację instalacji, odnowienie konstrukcji oraz przygotowanie wnętrz do wykończenia. (...)

Agent

Zbigniew Bączek

601 841...

601 841 549

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Zbigniew Bączek

601 841...

601 841 549

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.